Bilgisayar Teknik Servisi

bilgisayar-servisi

Bilgisayar Teknik Servis Hizmet Detayları

Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti 1 Bilgisayarın Sorunlarının teknik servisimizde giderilmesini kapsar. Verilerin yedeklenmesi fiyata dahil değildir. Hizmetimiz Sabah 09:00 ila Akşam 22:00 saatleri arasında Antalya'da bulunan teknik servisimizde bilgisayarınızın onarımını içermektedir. Bilgisayarınızın arıza bilgisi verilerek değiştirilmesi gereken arızalı parça ( Anakart - Ram - Ekran Kartı - Power Supply vb.) müşteri bilgisine sunularak onay alınması halinde onarımı yapılır.


Çözülen Problemler


  • Macbook Pro iMac bakım ve yazılım kurulumları
  • Notebook ve bilgisayarlarınıza bakım ve yazılım kurulumları
  • Tüm cihazlarınıza Ram , Hard Disk ve diğer parça değişimleri
  • Çeşitli yazılım sorunlarınız ( Outlook , Windows vs. )
  • Virüs ve Trojan Temizleme
  • Ağ bağlantı problemleri
  • Modem ve Bilgisayar kurulumları


yerinde-bilgisayar-servisi-istanbul

Bilgisayar Teknik Servis İşleyiş

0 531 948 16 55 nolu telefon numaramızdan bize ulaşan müşterimiz için önce bir arıza kaydı açılır ve telefonda bir ön teşhis yapılır. Bu ön teşhis neticesinde müşterinin de arzusu ile bir randevu saati belirlenir.

Belirlenen gün ve saatte müşteri işyerimizin teknik servisine bilgisayarı bırakarak yada hemen çözülecek problemlerde anında müdahale edilerek cihaz teslimi gerçekleştirilir.

Servis merkezinde gerekli işlemleri yapılan bilgisayar yine müşterinin bilgilendirilmesi üzerine gerekli kurulumlar yapılarak bizzat teknisyen tarafından yapılarak sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Bu sayede sadece bir telefonla Uzak Destek Merkezine ulaşan müşterimiz, arızasını en hızlı, etkili ve ekonomik yolla çözmenin keyfini sürer.

Yerinde Servis veya Uzaktan Yardım ile Çözüm

Arıza veya sorunun durumuna göre gerekli tespit yapıldıktan sonra
Bilgisayarınızın donanımsal sorunu varsa Yerinizde onarım
Yazılımsal bir sorun ise Uzaktan Yardım vasıtasıyla sorununuzu çözüyoruz.